Supervizor Credit & Colectare Debite, București

Oras București

Descrierea jobului

Rolul face parte din echipa Financiară - SKUBA România, biroul din CHIAJNA, Șoseaua de Centură, nr 45. Vei fi responsabil(ă) cu:
* Administrarea încasărilor și a plăților
* Control credit, limite de credit
* Actualizarea condițiilor comerciale ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄pentru partenerii de afaceri ai companiei
* Screening pentru clienții noi în vederea deciziei de finanțare, rating financiar
* Decizii de afaceri corelat cu obiceiurile de achiziții și de plată a clienților din portofoliul monitorizat
* Colaborare susținută cu membrii echipelor din operațiuni (vânzări, filiale) pentru eforturi comune de încasare în termeni optimi

Beneficii oferite

Noi oferim:
* Pachet salarial personalizat, corelat cu experiența și profilul tău
* Tichete de masă
* Abonament la servicii medicale în rețea privată de clinici
* Zile de concediu suplimentare acordate în funcție de vechime
* Oportunități de dezvoltare profesională
* Mediu de lucru dinamic

Candidatul Ideal

Pentru a avea succes în acest rol ne dorim să ai:
* Experiență în domeniul economic - 3 ani
* Experiență în colectarea debitelor, supervizarea portofoliilor de clienți activi
* Studii superioare (de preferat în domeniul economic) și cunoștințe specifice (legislație, fiscalitate)
* Cunoștințe generale de utilizare PC (în special Microsoft Office), ERP intern și soft-uri specifice
* Spirit de inițiativă, aptitudini de comunicare
* Ai capacitatea de a lucra atât în echipă cât și individual
* Ai capacitatea de organizare a propriei activități, aptitudini de management al timpului
* Atenție la detalii

Suntem o echipă faină de profesioniști și abia așteptăm să te cunoaștem :)
Poți trimite aplicația la adresa: recrutare@skuba.ro sau urmând acest anunț.

Subiect CV
Nu ai gasit?