Reprezentant Zonal Vânzări, SKUBA Cluj

Oras Cluj

Descrierea jobului

Care va fi contribuția ta?
* Promovezi produsele companiei
* Crești portofoliul de clienți și construiești relații pe termen lung ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂cu aceștia
* Stabilești termeni comerciali optimi (preț, discount, termene de plată, limite de credit)
* Întocmești diverse rapoarte necesare în activitate
* Contribui la promovarea unei bune imagini a companiei
* Cunoști mediul concurențial din zona arondată

Beneficii oferite

Noi oferim:
* Pachet salarial personalizat, corelat cu experiența și profilul candidatului
* Tichete de masă
* Abonament la servicii medicale în rețea privată de clinici
* Zile de concediu suplimentare acordate în funcție de vechime
* Oportunități de dezvoltare profesională

Candidatul Ideal

Dacă ai:

* Experiență în vânzări - minimum 3 ani pe o poziție similară (experiența în comercializarea pieselor auto constituie avantaj)
* Studii medii / superioare (constituie avantaj studiile de profil tehnic)
* Abilități de comunicare, vânzare și negociere (cunoașterea pieței locale de profil constituie avantaj)
* Simțul responsabilității, adaptabilitate, organizare
* Capacitatea de a lucra atât în echipă cât și individual
* Gândire orientată către rezolvarea de probleme
* Permis de conducere categoria „B”

și dacă ești interesat de o colaborare cu noi, poți trimite CV-ul actualizat și la adresa de e-mail: recrutare@skuba.ro

Subiect CV
Nu ai gasit?